Mobiltelefon
+86-13273665388
Ring oss
+86-319+5326929
E-post
info@milestonea.com

Kina fabrikk høy kvalitet oljefilter 4283859 for HITACHI

Kort beskrivelse:

Høyde: 205 mm
Ytre diameter: 118 mm
Innvendig diameter: 98 mm
Gjengemål (tomme): 1 1/2-12 UNF
Opprinnelsessted: Hebei, Kina
Merkenavn: MST
Materiale: jern+filterpapir, papir og metall
Kvalitet: Høy kvalitet
Leveringstid: 7-15 dager
Emballasjedetaljer: 1. Tilpasset 2.Nøytral pakking 3.MST pakking
Garanti: 5000-10000miles
HS -kode: 8421230000


Produkt detalj

Produktetiketter

Kryssreferanse

AGCO 30-3436861
CASE IH 1240892 H 1
CASE IH 289180A1
CASE IH A77537
LARVE 3I-1242
KUMMINER 3014654
KUMMINER 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
FODEN TRUCKS Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
PÅ EN 122-0756
LUFTREFINER PL-734
AMC -filter IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
COOPERS AZL 456
CROSLAND FILTER 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FILFILTER ZP 3173
FILFILTER ZP 41
FILFILTER ZP 50
FILFILTER ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
HENGST FILTER H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
MAHLE FILTER OC 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Tyskland SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
Sikkert filter SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX FILTERS 51649
WOODGATE WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Vår service

1. Reservedeler med OEM -kvalitet .r
2. Prøvebestilling.
3. Vi vil svare deg for din forespørsel om 24 timer.
4. etter sending vil vi spore produktene for deg en gang annenhver dag, til du får produktene. Når du fikk
varer, test dem og gi meg en tilbakemelding. Hvis du har spørsmål om problemet, kan du kontakte oss, vi vil tilby
løsningen for deg.
oil (2)


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Skriv meldingen din her og send den til oss