Mobiltelefon
+86-13273665388
Ring oss
+86-319+5326929
E-post
info@milestonea.com

Høy kvalitet oljefilter P559000 for Donaldson av høy kvalitet

Kort beskrivelse:

Høyde: 300 mm
Ytre diameter: 119 mm
Innvendig diameter: 102 mm
Vekt: 1.513KG
Gjengemål (tommer): M95 x 2,5
Opprinnelsessted: Hebei, Kina
Merkenavn: MST
Materiale: jern+filterpapir, papir og metall
Kvalitet: Høy kvalitet
Leveringstid: 7-15 dager
Emballasjedetaljer: 1. Tilpasset 2.Nøytral pakking 3.MST pakking
Garanti: 5000-10000miles
HS -kode: 8421230000


Produkt detalj

Produktetiketter

Kryssreferanse

CASE IH 76612210
CASE IH 84385571
CASE IH 87408494
KUMMINER 2882674
KUMMINER 3101869
KUMMINER 3406809
KUMMINER 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT Reservedeler 2.11133
FILFILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
GUD FILTER Z 603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER OC 516
MAHLE ORIGINAL OC 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Tyskland SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX FILTERS 57746
WIX FILTERS 57746XD

LJK (1)
Fordeler med våre produkter
(1) Den har god luftgjennomtrengelighet og stabil ytelse.
(2) Stort brettfilter, mer brettende filterpapir.
(3) Filterelementet har stort område og lang levetid.
(4) Høy luftstrøm og lav motstand gjør motoren kraftigere.
LJK (2)


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Skriv meldingen din her og send den til oss